сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 92
home Вести

Во сообраќајна несреќа на патот Радуша- Скопје учествувал заменик директор на затворот Идризово

Во сообраќајна несреќа на патот Радуша- Скопје учествувал заменик директор на затворот Идризово

Сообраќајња несреќа се случила вчера на патот Радуша- Скопје во која учествувал заменик директорот на затворот Идризово, Садуш Арифи, пишува весникот Лајм.

Но, за среќа нема повредени и двајцата учесници во несреќата се во добра здравствена состојба.

Коронавирус