среда, 20. октомври 2021. Вести денес: 169
home Вести

Во работен ден, наместо на своето работно местo, заменик-директорот на Затворот Идризово со партијата во кампања (ВИДЕО)

Во работен ден, наместо на своето работно местo, заменик-директорот на Затворот Идризово со партијата во кампања (ВИДЕО)

Заменик директорот на Затворот Идризово наместо на своето работно место оди на терен со неговата партија ДУИ во кампања.

-Во работен ден, наместо на своето работно местo, заменик-директорот со партијата во кампања.
Отсуството од работното место било оправдано…, пишува новинарот Фуркан Салиу.

Најнови вести

Локални избори 2021