недела, 5. јули 2020. Вести денес: 52
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Во Гази Баба денес се дише смрт

Во Гази Баба денес се дише смрт

Концентрацијата на ПМ10 канцерогените честички утрово во Гази Баба изнесува смртоносно високи 998 микрограми.

Парламентарни избори 2020