петок, 30. септември 2022. Вести денес: 0
home Вести

ВО ЦЕНТАР: Македонските Албанци се „бореа“ за „Големо“ Косово?!

ВО ЦЕНТАР: Македонските Албанци се „бореа“ за „Големо“ Косово?!

Кои се местата во кои се очекува во 2018 година да има можни терористички напади? Ексклузивни транскрипти на НАТО за војната во 2001 година. Дали Македонските Албанци се „бореа“ за Големо Косово?!

Одговор на овие прашања и теми поврзани со истите прашања, ексклузивно во вчерашната емисија „Во Центар“ со Васко Ефтов.

Најнови вести

Коронавирус