среда, 8. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Во Аеродром човек инвалид сам си прави пристапна патека: „Ми се плаче, а и Златко Марин…“ (ФОТО)

Во Аеродром човек инвалид сам си прави пристапна патека: „Ми се плаче, а и Златко Марин…“ (ФОТО)

Фотографија која вчера се појави на Твитер предизвика илјадници реакции и на социјалната мрежа Фејсбук.

Станува збор за вистинска фотографија на која во скопската населба Аеродром човек инвалид сам си прави пристапна патека.

Според описот на Твитер стои: „Ми се плаче, а Златко Марин на клоци ми се дига, мизерија“.

Најнови вести

Коронавирус