понеделник, 2. август 2021. Вести денес: 61
home Вести

Во 14:30 „Лидер“ ексклузивно го објавува тефтерот на Боки 13, ќе се открие кои бизнисмени плаќале рекет и колку!

Во 14:30 „Лидер“ ексклузивно го објавува тефтерот на Боки 13, ќе се открие кои бизнисмени плаќале рекет и колку!

Денеска во 14 и 30 часот Економски Лидер ќе објави ексклузивни детали од истрагата за случајот против Боки 13 и Зоран Милевски Кичеец.

-Истрагата ќе се проширува, а ние ќе објавиме кој се бил во „тефтерот“ на Боки 13, кој колку платил и со што бизнисмените биле уценувани, пишува порталот.

Коронавирус