сабота, 28. март 2020. Вести денес: 24
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Во 12 часот прес-конференција на Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ

Во 12 часот прес-конференција на Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ

Во просториите на Центарот за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ , денеска напладне ќе се одржи прес конференција за медиуми при што ќе се обрати Игор Јанушев, генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ.