петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВО 09:30 ЧАСОТ: ВМРО-ДПМНЕ најавува нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски

ВО 09:30 ЧАСОТ: ВМРО-ДПМНЕ најавува нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски

ВМРО-ДПМНЕ за денес најавуваат нови детали и пораки за, како што велат, злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски.

-Утре во 09.30 часот со нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски. Кој стои зад нападот на новинарската екипа во Прилеп и зошто полицијата не презема ништо за тоа, подвлекуваат од партијата.

Коронавирус