четврток, 29. јули 2021. Вести денес: 147
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Земјоделците се на работ на егзистенција поради СДСМ и Заев

ВМРО-ДПМНЕ: Земјоделците се на работ на егзистенција поради СДСМ и Заев

Лошиот пласман на земјоделските произвори е заради лошите политики и негрижата на Заев и СДСМ, велат од ВМРО-ДПМНЕ од Струмица.

Коронавирус