петок, 22. јануари 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ верува во победа

ВМРО-ДПМНЕ верува во победа

ВМРО-ДПМНЕ верува во победа во Куманово, но и во цела Македонија. Ваква порака вечерва беше испратена на Фејсбук од село Пчиња каде со своите сопартијци биле потпретседателот Владо Мисајловски и пратеникот Влатко Ѓорчев.

Најнови вести

Коронавирус