недела, 5. февруари 2023. Вести денес: 31
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ: Утре во 09.30 часот со нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски

ВМРО-ДПМНЕ: Утре во 09.30 часот со нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски

ВМРО-ДПМНЕ за утре најавува нови детали и пораки за, како што велат, злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски.

-Утре во 09.30 часот со нови детали и пораки од злосторничката група на полицајци на Заев и Спасовски. Кој стои зад нападот на новинарската екипа во Прилеп и зошто полицијата не презема ништо за тоа, подвлекуваат од партијата.