понеделник, 13. јули 2020. Вести денес: 56
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ со видео против ненародната власт: Пропагандата на СДСМ не може да ја сокрие вистината!

ВМРО-ДПМНЕ со видео против ненародната власт: Пропагандата на СДСМ не може да ја сокрие вистината!

ВМРО-ДПМНЕ денеска сподели видео на нивниот Фејсбук профил посветено на ненародната власт на која како што велат тие и доаѓа крајот на 12 април годинава.

Тие во видеото потсетуваат на сите криминали од страна на СДСМ кои ги направи во изминативе три години, погледнете.


Заев е виновен!, стои во нивниот пост на Фејсбук.