понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 93
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ со нов спот: Изгреј зоро и донеси правда за Македонија!

ВМРО-ДПМНЕ со нов спот: Изгреј зоро и донеси правда за Македонија!

ВМРО-ДПМНЕ денеска објави нов видео спот за претседателската кампања која е во тек.

-Изгреј зоро и донеси правда за Македонија!

Коронавирус