вторник, 27. јули 2021. Вести денес: 142
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ ветуваа многу за Битола, а не реализираа ништо

ВМРО-ДПМНЕ: СДСМ ветуваа многу за Битола, а не реализираа ништо

Комисиите на ВМРО-ДПМНЕ обвинија дека СДСМ не реализираа ништо од ветеното за време на Парламентарните избори во 2016 година и локалните избори во 2017 година. На фејсбук напишаа:

Коронавирус