сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 0
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ најавува: Утре во 9:30 часот нови информации од аферата злосторничко здружување на полицајци кои му служат на СДСМ

ВМРО-ДПМНЕ најавува: Утре во 9:30 часот нови информации од аферата злосторничко здружување на полицајци кои му служат на СДСМ

“Измислете прекршок и отстранете го”, “кој е на црниот список на возила на МВР за малтретирање граѓани”… и многу повеќе детали од режимот под команда на Заев и Спасовски. Утре нови информации од аферата злосторничко здружување на полицајци кои му служат на СДСМ, насочени кон следење, притисоци и малтретирање на неистомисленици со власта, најавуваат од ВМРО-ДПМНЕ.

-Следете ја прес-конференцијата утре во 09:30 часот, велат од партијата.

Коронавирус