петок, 22. октомври 2021. Вести денес: 200
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ ја објави својата агенда за претстојните локални избори (ФОТО)

ВМРО-ДПМНЕ ја објави својата агенда за претстојните локални избори (ФОТО)

ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата ја објавуваат агендата на настани за претстојните локални избори.

Предизборната кампања почнува утре, а еве каква е агендата на партијата:

 

Локални избори 2021