сабота, 28. јануари 2023. Вести денес: 0
home Вести

ВМРО-ДПМНЕ доби градоначалници во прв круг во Градско, Могила, Сопиште и Јегуновце

ВМРО-ДПМНЕ доби градоначалници во прв круг во Градско, Могила, Сопиште и Јегуновце

ВМРО-ДПМНЕ доби градоначалници во прв круг во општините Градско, Могила, Сопиште и Јегуновце.

Ова се првичните и неофицијални информации.

Наскоро многу поопширно…