сабота, 24. октомври 2020. Вести денес: 64
home Вести

Владимир Нелоски доби висока функција во ВМРО-ДПМНЕ

Владимир Нелоски доби висока функција во ВМРО-ДПМНЕ

Благодарам на Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски и Извршниот комитет кои ми ја дадоа довербата да го водам Градскиот комитет.

Заедно со сите Вас мои сограѓани ќе се борам рамо до рамо за да го вратиме достоинството на Скопје.

Скопје заслужува подобро утре !

Да живее ВМРО ДПМНЕ!

Да живее Македонија!

Коронавирус