понеделник, 24. јануари 2022. Вести денес: 85
home Вести

Владата закажа седница во 10 часот

Владата закажа седница во 10 часот

Владата денеск во 10 часот ќе ја одржи 124-та редовна седница.

За заклучоците и одлуките од седницата јавноста ќе биде информирана со соопштение, веднаш по нејзиното завршување, информираат од Владата.

Коронавирус