четврток, 26. ноември 2020. Вести денес: 91
home Вести

Владата закажа нова седница

Владата закажа нова седница

Владата денеска ќе одржи нова седница.

Според најавите, владината седница е закажана за во 11 часот.

Оттаму информираат дека за заклучоците од седницата ќе соопштат по завршувањето на истата.

Коронавирус