четврток, 4. март 2021. Вести денес: 94
home Вести

Владата вечерва ќе одржи седница

Владата вечерва ќе одржи седница

Владата вечерва со почеток во 21 часот ќе ја одржи 42. седница, најави владината прес-служба.

Седницата ќе се одржи преку видео-конференциска врска, а по нејзиното завршување најавено е соопштение.

Коронавирус