петок, 3. декември 2021. Вести денес: 0
home Вести

Владата напладне закажа седница

Владата напладне закажа седница

Владата денеска во 12 часот ќе ја одржи редовната 115-та седница со повеќе точки од својата програма за работа.

Оттаму информираат дека за донесените одлуки и заклучоци од владината седница јавноста ќе биде известена преку соопштение по завршување на седницата.

Коронавирус