недела, 25. октомври 2020. Вести денес: 11
home Вести

Владата ќе одржи седница

Владата ќе одржи седница

Владата на Република Македонија денеска во 11:00 часот ќе ја одржи 82-рата редовна седница, преку видео-конференциска врска.

За заклучоците од седницата, владината прес-служба ќе информира со соопштение по нејзиното завршување.

Коронавирус