сабота, 29. јануари 2022. Вести денес: 0
home Вести

Владата ќе ја одржи 121-та седница

Владата ќе ја одржи 121-та седница

Владата денеска ќе ја одржи 121-та редовна седница.

За заклучоците и одлуките од седницата, којашто е предвидено да започне во 16:00 часот, јавноста ќе биде информирана со соопштение, веднаш по нејзиното завршување, информираат од Владата.

Коронавирус