недела, 28. ноември 2021. Вести денес: 75
home Вести

Владата ќе ја одржи 114-та седница

Владата ќе ја одржи 114-та седница

Владата денеска со почеток во 10 часот ја одржува редовната 114-та седница.

Оттаму информираат дека по завршување на седницата ќе бидат соопштени одлуките.

Најнови вести

Коронавирус