понеделник, 6. јули 2020. Вести денес: 57
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Се гледам со Вице, дадоа зелено светло да му се зaпaли колата, Трајче Заев даде црвен картон да не работи ништо

home Вести

Владата ги објави протоколите за работа на рестораните и кафулињата

Владата ги објави протоколите за работа на рестораните и кафулињата

Објавени се протоколите за отворање и работа на кафетериите и угостителските објекти за исхрана

Парламентарни избори 2020