среда, 28. јули 2021. Вести денес: 153
home Вести

ВИДЕО: Зоран ИЛЈАДНИЦИТЕ ветувања…

ВИДЕО: Зоран ИЛЈАДНИЦИТЕ ветувања…

Носителот на изборната единица 6 Дафина Стојаноска од ВМРО-ДПМНЕ на својот Фејсбук профил сподели видео спот во пресрет на кампањата за парламентарните избори кои ќе се одржат на 15 јули идниот месец.

Во видео прикаската главни ликови се Зоран и Вице Заеви како и Радмила Шекеринска и нивните матни бизниси, погледнете.

Криминалната приказна на Заев

Gepostet von Дафина Стојаноска am Freitag, 26. Juni 2020

 

Коронавирус