петок, 3. јули 2020. Вести денес: 97
МЕГА БОМБА

Нова аудио бомба: Што мисли Заев за Црвенковски и колку е Заев богат?

home Вести

ВИДЕО: Зетот ме тепа, ќерка ми молчи, полицијата немоќна- родители избркани од сопствениот дом спијат во Градскиот парк во Скопје

ВИДЕО: Зетот ме тепа, ќерка ми молчи, полицијата немоќна- родители избркани од сопствениот дом спијат во Градскиот парк во Скопје

Оваа жена чиј идентитет е познат на редакцијата Досие.мк , ја сретнавме во Градскиот парк во Скопје.

Додека се одвиваше детска манифестација и паркот ечеше од весела музика, во тревникот легнати гушнати двајца страци и спијат. Во прв момент изгледаше како да се бездомници но нивната приказна открива семејно насилтво со кое полицијата е немоќна да се справи.

Целата сторија ја има објавено Досие.мк.

Парламентарни избори 2020