среда, 27. октомври 2021. Вести денес: 94
Во живо

Изјава на Мицкоски и Папазов

home Вести

(ВИДЕО) Законите важат за сите исто, освен во Грчец

(ВИДЕО) Законите важат за сите исто, освен во Грчец

Сите се колнеме во законите и правото и како сaкаме тие да бидат исти за сите.

И полицијата наша почуствува дека „законите се исти за сите“, посбено во Грчец-Сарај, Скопје.

А, во тоа ќе се уверите од следното ВИДЕО

Локални избори 2021