сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 8
home Вести

ВИДЕО: Заев повторно зборува англиски

ВИДЕО: Заев повторно зборува англиски

-Некаде помеѓу Борат и Форест Гамп. Овој ја претставува Македонија во светот?! Брука и срамота, напиша пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев на Фејсбук.

Коронавирус