среда, 23. септември 2020. Вести денес: 120
home Вести

ВИДЕО: Вечерва вистински хаос во Шутка

ВИДЕО: Вечерва вистински хаос во Шутка

Вечерва се случуваше вистинска драма во Шутка.

Како што информираат од МВР нападнати биле три лица, од кои двајца полициски службеници, а било пријавено дека тројцата внеле женско лице во комбе.

Жителите ги нападнале овие лица за кои сметале дека се киднапери кои изминатиов период имале неколку обиди да украдат дете.

 

Коронавирус