вторник, 11. август 2020. Вести денес: 61
home Вести

ВИДЕО: „Стави им крај на лагите, ние не пиеме нафта“

ВИДЕО: „Стави им крај на лагите, ние не пиеме нафта“

„Не пиеме нафта“. Ова е насловот на видеото во кое јасно се покажува како Заев манипулира со своите поддржувачи. Но, граѓаните не пијат нафта, а пораката од видеото е да им се стави крај на лагите.

Коронавирус