вторник, 29. септември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Шверцери тепаат деца во центарот на Скопје, ДО КОГА МВР ЌЕ МОЛЧИ!!!

ВИДЕО: Шверцери тепаат деца во центарот на Скопје, ДО КОГА МВР ЌЕ МОЛЧИ!!!

Пред два дена на инстаграм-профилот puls.podzemlja се појави страшно видео снимено во центарот на Скопје, во кое се гледа како група од неколку момчиња физички напаѓа две други, наводно без причина. Напаѓачите, според неофицијални информации, се припадници на навичката група Шверцери.

 

View this post on Instagram

 

Još nešto domaće..Skopje.

A post shared by Puls Podzemlja (@puls.podzemlja) on

 

Коронавирус