понеделник, 25. мај 2020. Вести денес: 67
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

Видео: „Што направија Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда?“

Видео: „Што направија Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда?“

Граѓани на социјалните мрежи објавија видео кое го нарекоа „Зоран Заев и неговата предавничка и криминална банда“.

Тие направија компилација од настани и чекори на Заев и другите челници на СДСМ.

Погледнете:

Коронавирус