петок, 15. октомври 2021. Вести денес: 165
Во живо

Митинг на ВМРО-ДПМНЕ во Лозово

home Вести

ВИДЕО: Што е она што неможе да се слушне на камерата на СДСМ

ВИДЕО: Што е она што неможе да се слушне на камерата на СДСМ

Зошто СДСМ на нивните снимки ставаат шум и не се слуша музиката во позадина?

Коронавирус