четврток, 28. јануари 2021. Вести денес: 5
home Вести

ВИДЕО: „Село гори, Талат си игра жеже-пече“

ВИДЕО: „Село гори, Талат си игра жеже-пече“

Спикерот Џафери  гостуваше во телевизиско шоу на косовска телевизија  и со водителот ја играше играта со раце позната како „жежи -пече“.

Коронавирус