сабота, 23. јануари 2021. Вести денес: 32
home Вести

ВИДЕО: Се преврте автомобил на автопатот Скопје- Велес попладнево

ВИДЕО: Се преврте автомобил на автопатот Скопје- Велес попладнево

Автомобил се истумбал попладнево на автопатот Скопје-Велес, дознава 24 Инфо.

Сообраќајката се случила на излезот од Скопје, каде се превртил автомобилот. Не е познато колку повредени има и дали во сообраќајната несреќа учествувало и друго возило.

Коронавирус