недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: СДСМ држеше прес со италијанска музика од мафијашки филм во позадина

ВИДЕО: СДСМ држеше прес со италијанска музика од мафијашки филм во позадина

Денешната прес конференција на СДСМ која ја држеше пратеничката Снежана Калеска – Ванчева, пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ помина проследена со италијанска музика во позадина.

Најнови вести

Коронавирус