среда, 25. ноември 2020. Вести денес: 81
home Вести

ВИДЕО: Расфрлени столици, откорната лајсна, оштетени ѕидови- Навивачите на Шкупи дивееле во МНТ!

ВИДЕО: Расфрлени столици, откорната лајсна, оштетени ѕидови- Навивачите на Шкупи дивееле во МНТ!

Расфрлени столици, откорната лајсна, штети врз ѕидовите во институцијата која треба да промовира култура. Ваква е сликата која денеска ја регистрираше камерата на ТВ21 по настанот во петокот на кој учевствуваа и навивачката група на Шкупи.

Коронавирус