среда, 19. јануари 2022. Вести денес: 30
home Вести

ВИДЕО: Професионален крадец за 10 секунди украде чанта од позната скопска кафеана среде бел ден

ВИДЕО: Професионален крадец за 10 секунди украде чанта од позната скопска кафеана среде бел ден

На Твитер беше објавена снимка од безбедносните камери на една гостилница во Скопје, на која се гледа како дрзок крадец влегува, седнува на една од масите, ја краде ташничката оставена на соседната маса, па излегува.

Коронавирус