недела, 24. октомври 2021. Вести денес: 102
home Вести

ВИДЕО: Пожарот во Велес снимен од бродот

ВИДЕО: Пожарот во Велес снимен од бродот

На социјалната мрежа Фејсбук се појави снимка од пожарот во Велес снимена од бродот.

Локални избори 2021