понеделник, 30. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Пожар во Мичурин

ВИДЕО: Пожар во Мичурин

Пожар избувна во зграда во скопската населба Мичурин.

Противпожарните екипи се на терен. Засега нема подетални информации.

Коронавирус