среда, 22. јуни 2022. Вести денес: 171
АКТУЕЛНО

Падна владата во Бугарија, Кирил Петков повеќе не е премиер

home Вести

ВИДЕО: Пожар во Мичурин

ВИДЕО: Пожар во Мичурин

Пожар избувна во зграда во скопската населба Мичурин.

Противпожарните екипи се на терен. Засега нема подетални информации.

Коронавирус