четврток, 28. јули 2022. Вести денес: 181
home Вести

ВИДЕО: Арбер Адеми од ДУИ физички нападна пратеник, власта губи контрола, насилие на КЕП

ВИДЕО: Арбер Адеми од ДУИ физички нападна пратеник, власта губи контрола, насилие на КЕП

Вака се однесува претседателот на КЕП! Понижување, насилство и навреди во Собрание! Македонија наместо Европа стана див запад со „каубоите“ од власта!, пишува пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Миле Лефков, на Фејсбук, кој сподели и видео.

Коронавирус