сабота, 19. јуни 2021. Вести денес: 78
home Вести

ВИДЕО: Погледнете го жестокото интервју на Николоски за ТВ 21 кое беше прекинато

ВИДЕО: Погледнете го жестокото интервју на Николоски за ТВ 21 кое беше прекинато

На овој линк е интервјуто на ТВ 21 кое заради технички проблеми беше прекинато. Жестоко интервју, гледајте!, порача на својот ФБ профил потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ Александар Николоски.

Во продолжение погледнете го целото интервју:

ЕУРО 2020

Македонија