вторник, 19. јануари 2021. Вести денес: 62
home Вести

ВИДЕО: Пендаровски и СДСМ добија шлаканица од своите

ВИДЕО: Пендаровски и СДСМ добија шлаканица од своите

СДСМ и Пендаровски денес се на средба со граѓаните на Центар и Аеродром, токму во општина Аеродром еден од посетителите на митингот му порача на Стево Пендаровски и СДСМ дека треба да го сменат министерот на здравство, зошто не си ја вршел работата.

Коронавирус