понеделник, 23. ноември 2020. Вести денес: 130
home Вести

ВИДЕО: Пендаровски држи говор пред полупразен простор

ВИДЕО: Пендаровски држи говор пред полупразен простор

Фијаско на митингот на СДСМ. Во моментот кога држеше говор кандидатот за претседател Стево Пендаровски просторот пред бината беше полупразен.

Коронавирус