четврток, 21. јануари 2021. Вести денес: 14
home Вести

ВИДЕО: „Оставка на Заев, слобода на народот“ порачаа граѓаните од пред Владата

ВИДЕО: „Оставка на Заев, слобода на народот“ порачаа граѓаните од пред Владата

ВМРО-ДПМНЕ денеска одржа протест пред Владата. Граѓаните кои присуствуваа на истиот повторно му порачаа на премиерот Зоран Заев дека треба да си поднесе оставка.

Коронавирус