сабота, 27. ноември 2021. Вести денес: 102
home Вести

Видео од невремето во Крива Паланка, граѓаните во паника

Видео од невремето во Крива Паланка, граѓаните во паника

Големо невреме ја зафати Крива Паланка. Град во големина на орев оштети многу автомобили и обијекти. До редакцијата на „Курир“ пристигна видео од невремето.

Коронавирус