недела, 29. ноември 2020. Вести денес: 0
home Вести

ВИДЕО: Невремето направи хаос во Скопје

ВИДЕО: Невремето направи хаос во Скопје

Невреме го зафати Скопје, до редакцијата на Курир пристигнаа видео матерјали од хаосот кој се случува вечерва во главниот град.

 

Најнови вести

Коронавирус