недела, 31. мај 2020. Вести денес: 77
Актуелна тема

Од минута во минута за ситуацијата со коронавирусот во Македонија и светот

home Вести

ВИДЕО: Не добивме ајвар но добивме љубов за цел живот, кога веќе нудите, дајте една гарсониера во Охрид!

ВИДЕО: Не добивме ајвар но добивме љубов за цел живот, кога веќе нудите, дајте една гарсониера во Охрид!

Стеван Стевановиќ и Сретен Рашковиќ, двајцата коментатори на Арена кои со многу емоции ги пренесуваа мечевите на Вардар во Лигата на шампионите, во еден шеговит разговор за „Мондо“, oткрија колку добивале пораки и колку се актуелни во Македонија.

Стеван Стевановиќ во смеа рече: Кога веќе нудите, дајте една гарсониера во Охрид!

Целиот разговор на Стевановиќ и Рашковиќ можете да го погледнете подолу:

Коронавирус